Menü
Your Cart

Megjelenések Hírcsatorna

A halasi csipke számos kiadványban megjelent az évek folyamán.

A Magyar Posta rendszeres vendége a Csipkefesztiválnak, ahol halasi csipkemotívumokkal díszített bélyegeket van lehetősége a látogatóknak vásárolni és akár ezekkel üdvözlőlapokat feladni.

Az 1903-as évekre nyúlik vissza a halasi csipkéről szóló első könyv megjelenése, melyet hosszabb-rövidebb idő elteltével azóta több kiadvány is követett.

Rendszeres szereplője a hazai és nemzetközi sajtónak is a halasi csipke, mely publicitás mind a jelentős mérföldkövek hírének eljuttatásában, mind a halasi csipke varázsának megismerésében segíti az olvasókat.

dec. 13. Magyar címer-felajánlás
AdminSodiz 0 748
Jótékonysági kezdeményezéshez csatlakozott a Halasi Csipke Közalapítvány. A Duna Televízió Jónak lenni jó akciója keretében hungarikumunk is értékesítésre kerül nemes cél érdekében.A Duna Televízió évek óta megszervezi a Jónak lenni jó jótékonysági a..
nov. 20. Én vagyok itt csipkével
0 1085
Kiskunhalason forgatott az M2 Petőfi TV stábja. Az Én vagyok itt című műsor számára készítettek felvételeket a Csipkeházban. Matthesz Flóra szerkesztő-riporter közelebbről is megismerkedett azzal, hogyan készül hungarikumunk. Tűt és cérnát fogott, és..
nov. 13. Család-barát-vendégség
0 1072
A Család-barát magazin november 14-i adásában városunk is érintett lesz. A Duna Televízió délelőtti műsora 10 óra 25 perctől várja a képernyők elé a nézőket. Az adás a múzeumokkal foglalkozik, köztük a Csipkeházzal és Kiskunhalassal.  A Család-barát ..
febr. 05. Élőben jelentkezik Halasról a Kossuth Rádió
AdminSodiz 0 1384
Felfigyelt Halas értékeire az országos média. Az M5, és a Petőfi televíziós csatornákon a napokban bemutatott tudósítások, illetve a jövő hétvégén adásba kerülő Hazahúzó című műsor után egy újabb országos bemutatkozási lehetőséget kapott Kiskunhalas...
aug. 21. Szabadkán is lenyűgözte a közönséget a halasi csipke
AdminSodiz 0 2532
A szabadkai közönség is megismerheti a halasi csipkét azon a kiállításon, amely pénteken délelőtt nyílt a vajdasági testvérvárosunk múzeumában. A tárlat egy határokon átívelő nemzetközi projekt része, mi halasiak nagyon büszkék lehetünk, ugyanis a hu..
aug. 09. MEGHÍVÓ - Kiskunhalas csodája: a csipke
AdminSodiz 0 1342
Szeretettel várjuk kiállításunkra!  ..
máj. 06. Dicsérjük együtt az Urat!
AdminSodiz 0 2415
 A Himnusz eléneklésével kezdődött a XIX. Nemzetközi Csipkekiállítás városunkban. A tárlat a korábbi esztendőktől eltérően egy kiemelt témára összpontosít. A kiállításon vallási tárgyú csipkéket, egyházi viseleteket mutatnak be. Az ünnepélyes meg..
márc. 02. Bács-Kiskun megye 16 településsel mutatkozik be az idei utazás kiállításon
AdminSodiz 0 1699
Megnyílt csütörtökön az ország és a kelet-közép-­európai régió egyik legjelentősebb turisztikai seregszemléje, az Utazás 2018 kiállítás, a Hungexpo Budapesti Vásárközpontban 280 kiállító mutatkozik be vasárnapig, 23 országból. Bács-Kiskun megyéből 16..
márc. 01. Halas is bemutatkozik az Utazás Kiállításon
AdminSodiz 0 1806
A halasi csipke már az első nap rengeteg új hívet szerzett magának az Utazás Kiállításon Budapesten, a Hungexpo területén. Az ország és a kelet-közép-európai régió egyik legjelentősebb turisztikai seregszemléjén 280 kiállító mutatkozik be vasárnapig,..
jan. 03. Kiállítás a Ceglédi Galériban
nov. 22. Meghívó
AdminSodiz 0 1738
A rendezvényre 2017.december 7-én de. 10 órakor busz indul. A buszra helyet előzetes regisztrációval tudunk biztosítani. Regisztrálni lehet a 06/30/9358499 telefonszámon...
okt. 11. Halasi csipkés luxuskollekció
AdminSodiz 0 2454
Hangos sikert aratott kedden este Budapesten, a Benczúr Házban Hrivnák Tünde luxuskollekciót felvonultató divatbemutatója. A BY ME szalon divattervező-tulajdonosa szerint a művészet, a népművészet nemzeteket köt össze, ennek jegyében alkotta meg ru..
Tételek: 1 - 12 / 33 (3 oldal)
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Részletes információ a sütikről.